Team

Num da famiglia , Prenum funcziun Telefon E-Mail
Englmeier, David Collavuratur scientific (informatica) +49 89 2180 17149 david.englmeier@itg.uni-muenchen.de
Hausmann, Monika Forza auxiliara (romanistica) MonikaHausmann@gmx.de
Hristov, Filip Forza auxiliara (informatica) philip.hristov@gmx.de
Knapp, Katharina Forza auxiliara (romanistica) +49 89 2180 3963 katharina.knapp@email.de
Krefeld, Thomas Direcziun dal project +49 89 2180 2289 thomas.krefeld@lmu.de
Kunzmann, Markus Collavuratur scientific (germanistica) +49 89 2180 3963 markus.kunzmann@lmu.de
Lücke, Stephan Direcziun dal project +49 89 2180 6401 luecke@lmu.de
Mutter, Christina Collavuratur scientific (coordinaziun) +49 89 2180 5917 Christina.Mutter@lmu.de
Pantele, Marina Forza auxiliara (germanistica) Marina.Pantele@campus.lmu.de
Warras, Daniela Forza auxiliara (romanistica) Daniela.Warras@campus.lmu.de
Wiatr, Aleksander Collavuratur scientific (romanistica) +49 89 2180 3963 aleksander.wiatr@lmu.de
Zacherl, Florian Collavuratur scientific (informatica) +49 89 2180 17150 florian.zacherl@itg.uni-muenchen.de

collavuraturs extern

Num da famiglia , Prenum champs da lavur
Derungs, Prisca translaziun (deu → roh)
Forness, Philip Lectorat (eng)
Herrmann, Pierre translaziun (deu → frz)
Jerman, Marjana Lectorat (slv)
Lutz, Irina translaziun (deu → roh)
Telli, Daniel translaziun (deu → roh)
Weiss, Peter translaziun (deu → slv)
Werber, Andrej translaziun (deu → slv)

ex-collavuraturs

Num da famiglia , Prenum perioda funcziun
Neumeier, Mona 01.10.2014 - 30.09.16 Forza auxiliara (germanistica)
Gallo, Elisa 01.10.2014 - 31.12.14 Forza auxiliara (romanistica)
Mutter, Christina 01.12.2014 - 30.04.16 Forza auxiliara (romanistica)
Oberholzer, Susanne 01.01.2015 - 30.09.16 Collavuratur scientific
Grimaldi, Giorgia 01.01.2015 - 30.09.16 Forza auxiliara (romanistica)
Colcuc, Beatrice 15.10.2015 - 01.12.15 Forza auxiliara (romanistica)
Julia, Dauhrer 01.07.2016 - 30.09.16 Forza auxiliara (romanistica)
Cosenza, Ornella 01.07.2016 - 31.10.16 Forza auxiliara (romanistica)
Antoniol, Annette 15.10.2016 - 31.03.17 Forza auxiliara (romanistica)
Colcuc, Beatrice 15.10.2017 - 31.10.17 Forza auxiliara (romanistica)

Praticants

Num da famiglia , Prenum perioda
Heyrowsky, Elias 16.02.2015 - 20.02.15
Heyrowsky, Jakob 16.02.2015 - 20.02.15
Heyrowsky, Jakob 01.08.2016 - 19.08.16