Team

Num da famiglia , Prenum funcziun Telefon E-Mail
Brancatelli, Alessia (AB) Forza auxiliara (romanistica) alessiabrancatelli@gmail.com
Defert, Julie (JMD) Forza auxiliara (romanistica) Julie.Defert@campus.lmu.de
Englmeier, David (DE) Collavuratur scientific (informatica) +49 89 2180 17149 david.englmeier@itg.uni-muenchen.de
Hausmann, Monika (MH) Forza auxiliara (romanistica) MonikaHausmann@gmx.de
Hristov, Filip (FH) Forza auxiliara (informatica) philip.hristov@gmx.de
Knapp, Katharina (KK) Forza auxiliara (romanistica) katharina.knapp@email.de
Krefeld, Thomas (TK) Direcziun dal project +49 89 2180 2289 thomas.krefeld@lmu.de
Kunzmann, Markus (MK) Collavuratur scientific (germanistica) +49 89 2180 3963 markus.kunzmann@lmu.de
Lücke, Stephan (SL) Direcziun dal project +49 89 2180 6401 luecke@lmu.de
Mutter, Christina (CM) Collavuratur scientific (coordinaziun) +49 89 2180 5917 Christina.Mutter@lmu.de
Pantele, Marina (MP) Forza auxiliara (germanistica) Marina.Pantele@campus.lmu.de
Wiatr, Aleksander (AW) Collavuratur scientific (romanistica) +49 89 2180 3963 aleksander.wiatr@lmu.de
Zacherl, Florian (FZ) Collavuratur scientific (informatica) +49 89 2180 17150 florian.zacherl@itg.uni-muenchen.de

collavuraturs extern

Num da famiglia , Prenum champs da lavur
Derungs, Prisca translaziun (deu. → roh.)
Forness, Philip Lectorat (eng.)
Herrmann, Pierre translaziun (deu. → fra.)
Jerman, Marjana Lectorat (slv.)
Lutz, Irina translaziun (deu. → roh.)
Telli, Daniel translaziun (deu. → roh.)
Weiss, Peter translaziun (deu. → slv.)
Werber, Andrej translaziun (deu. → slv.)

ex-collavuraturs

Num da famiglia , Prenum perioda funcziun
Gallo, Elisa 01.10.2014 - 31.12.14 Forza auxiliara (romanistica)
Neumeier, Mona 01.10.2014 - 30.09.16 Forza auxiliara (germanistica)
Mutter, Christina 01.12.2014 - 30.04.16 Forza auxiliara (romanistica)
Grimaldi, Giorgia 01.01.2015 - 30.09.16 Forza auxiliara (romanistica)
Oberholzer, Susanne 01.01.2015 - 30.09.16 Collavuratur scientific
Colcuc, Beatrice 15.10.2015 - 01.12.15 Forza auxiliara (romanistica)
Dauhrer, Julia 01.07.2016 - 30.09.16 Forza auxiliara (romanistica)
Cosenza, Ornella 01.07.2016 - 31.10.16 Forza auxiliara (romanistica)
Antoniol, Annette 15.10.2016 - 31.03.17 Forza auxiliara (romanistica)
Warras, Daniela 01.06.2017 - 31.07.18 Forza auxiliara (romanistica)
Colcuc, Beatrice 15.10.2017 - 31.10.17 Forza auxiliara (romanistica)

Praticants

Num da famiglia , Prenum perioda
Heyrowsky, Elias 16.02.2015 - 20.02.15
Heyrowsky, Jakob 16.02.2015 - 20.02.15
Heyrowsky, Jakob 01.08.2016 - 19.08.16