Delovna skupina

Priimek, Ime Funkcija Telefon E-Mail
Colcuc, Beatrice Znanstveni sodelavec (Romanistika) +49 89 2180 3963 beatrice.colcuc@romanistik.uni-muenchen.de
Englmeier, David Znanstveni sodelavec (Informatika) +49 89 2180 17149 david.englmeier@itg.uni-muenchen.de
Hristov, Filip Pomožni uslužbenec (Informatika)
Krefeld, Thomas Vodstvo projekta +49 89 2180 2289 thomas.krefeld@lmu.de
Kunzmann, Markus Znanstveni sodelavec (Germanistika) +49 89 2180 3963 markus.kunzmann@lmu.de
Lücke, Stephan Vodstvo projekta +49 89 2180 6401 luecke@lmu.de
Mutter, Christina Znanstveni sodelavec (Koordinacija) +49 89 2180 5917 Christina.Mutter@lmu.de
Pantele, Marina Pomožni uslužbenec (Germanistika)
Perusi, Giulia Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Radi, Ester Pomožni uslužbenec (Romanistika) ester904@hotmail.com
Schwedler-Stängl, Sonja Pomožni uslužbenec (Romanistika) info@staengl.de
Zacherl, Florian Znanstveni sodelavec (Informatika) +49 89 2180 17150 florian.zacherl@itg.uni-muenchen.de

Zunajni sodelavci

Priimek, Ime Naloge
Derungs, Prisca Prevod (deu. → roh.)
Forness, Philip Lektorat (eng.)
Herrmann, Pierre Prevod (deu. → fra.)
Jerman, Marjana Lektorat (slv.)
Lutz, Irina Prevod (deu. → roh.)
Šerc, Slavo Prevod (deu. → slv.)
Telli, Daniel Prevod (deu. → roh.)
Weiss, Peter Prevod (deu. → slv.)
Werber, Andrej Prevod (deu. → slv.)

Bivši sodelavci

Priimek, Ime Obdobje Funkcija
Gallo, Elisa 01.10.2014 - 31.12.14 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Neumeier, Mona 01.10.2014 - 30.09.16 Pomožni uslužbenec (Germanistika)
Wiatr, Aleksander 01.10.2014 - 30.06.19 Znanstveni sodelavec (Romanistika)
Mutter, Christina 01.12.2014 - 30.04.16 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Grimaldi, Giorgia 01.01.2015 - 30.09.16 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Oberholzer, Susanne 01.01.2015 - 30.09.16 Znanstveni sodelavec
Colcuc, Beatrice 15.10.2015 - 01.12.15 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Hausmann, Monika 01.05.2016 - 30.09.18 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Dauhrer, Julia 01.07.2016 - 30.09.16 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Cosenza, Ornella 01.07.2016 - 31.10.16 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Antoniol, Annette 15.10.2016 - 31.03.17 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Knapp, Katharina 15.02.2017 - 31.03.19 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Warras, Daniela 01.06.2017 - 31.07.18 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Colcuc, Beatrice 15.10.2017 - 31.10.17 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Brancatelli, Alessia 15.12.2017 - 30.09.19 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Defert, Julie 01.05.2018 - 31.01.19 Pomožni uslužbenec (Romanistika)
Eberhard, Coline 01.04.2019 - 30.09.19 Pomožni uslužbenec (Romanistika)

Praktikanti

Priimek, Ime Obdobje
Heyrowsky, Elias 16.02.2015 - 20.02.15
Heyrowsky, Jakob 16.02.2015 - 20.02.15
Heyrowsky, Jakob 01.08.2016 - 19.08.16